O H&R System

O H&R System

               

Specjalizujemy się w szkoleniach kelnerskich – sprzedażowych i menedżerskich – zarządzanie zespołem.

Pozyskujemy dla naszych Klientów dofinansowania z KFS i BUR. Więcej w zakładce dofinansowania

Naszym celem jest dostarczenie skutecznych rozwiązań ukierunkowanych na wsparcie restauratorów i hotelarzy w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług, umocnienia pozycji rynkowej i poprawy wyników finansowych.

Dzięki znajomości branży i indywidualnemu podejściu do każdego prowadzonego projektu zaoferować możemy usługi wymiernie przekładające się na osiągane rezultaty finansowe, dzięki czemu stanowią one pewną inwestycję w rozwój działalności Klienta.

Właścicielem i trenerem firmy H&R System jest Rafał Pasenik, który będąc od ponad 25 lat związany z branżą HoReCa, zdobył szerokie doświadczenie na polu zarządzania personelem, szkolenia pracowników, kontrolingu i rozliczania usług gastronomicznych.

 

Kontakt

Ul. Szptalna 8 lok.6
00-031 Warszawa
Rafał Pasenik
Małgorzata Pasenik
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (naszych oraz naszych zaufanych partnerów: Google, Facebook) i podobnych technologii w celu świadczenia usług, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych, analitycznych i reklamowych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Ok, rozumiem.