Kurs Kelnerski on-line "Obsługa Gości w restauracji a’la carte - krok po kroku"

Kurs Kelnerski on-line "Obsługa Gości w restauracji a’la carte - krok po kroku"

               
Odkryj, jak Intensywny Kurs Kelnerski Video może odmienić Twoją karierę w branży HoReCa. Jeśli marzysz o awansie na menadżera, chcesz zwiększyć swoje napiwki i dążyć do ciągłego rozwoju, ten kurs został stworzony z myślą o Tobie. Zaprojektowany, aby maksymalizować efektywność Twojej obsługi i zaoszczędzić czas, który możesz poświęcić na rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki niemu, Twoje umiejętności kelnerskie osiągną nowy poziom, a zadowolenie gości będzie widoczne nie tylko w ich uśmiechach, ale i w wysokości napiwków.
W ramach kursu nauczysz się:
  • Jak świadczyć profesjonalną obsługę Gości a’la carte, krok po kroku,
  • Sprawdzonych technik przyjmowania rezerwacji i przywitania Gości,
  • Efektywnego wskazywania stolika i inicjowania pierwszego etapu sprzedaży,
  • Zarządzania serwisem napojów, przyjmowania zamówień i optymalizacji czasu serwisu,
  • Zbierania opinii Gości i adaptowania oferty do ich preferencji smakowych,
  • Technik sprzedaży deserów oraz serwisu herbaty i kawy,
  • Obsługi płatności i eleganckiego pożegnania Gościa, które pozostawi po sobie trwałe wrażenie.
Ten kurs nie tylko wyposaży Cię w kluczowe umiejętności potrzebne na stanowisku kelnera, ale także pomoże Ci zrozumieć, jak ważna jest Twoja rola w budowaniu pozytywnego wizerunku restauracji. Szczególny nacisk położyliśmy na dostosowanie materiału do pokolenia Y i Z, co czyni go skutecznym narzędziem szkoleniowym, odpowiadającym na specyficzne potrzeby nowoczesnej gastronomii.Z 90-dniowym dostępem do kursu, masz wystarczająco dużo czasu, by dokładnie przyswoić wszystkie informacje i zacząć je stosować w praktyce. Inwestycja w siebie poprzez ten kurs to krok w stronę lepszych zarobków, satysfakcji z wykonywanej pracy i rozwoju kariery. Nie czekaj, zrób ten krok teraz i zobacz, jak możesz wnieść swoją obsługę na wyższy poziom profesjonalizmu, przyczyniając się do wzrostu zadowolenia klientów i efektywności sprzedaży.

Cena: 347
online - online ( Dni: 90, Godzin: )

Zapisz się
Rafał i Maciej Pasenik
Rafał Pasenik Jestem praktykiem z 25 - sto letnim stażem. Moja droga zawodowa prowadziła od „zmywaka”, przez kuchnię, pracę kelnera aż do kierownika i menedżera restauracji. Od 2004 r prowadzę firmę H&R System zajmującą się doradztwem oraz szkoleniami. Prowadzę między innymi szkolenia z zakresu profesjonalnej sztuki kelnerskiej, obsługi różnego rodzaju przyjęć w restauracji, sugestywnej sprzedaży oraz szkolenia menedżerskie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Poznańskiej w Warszawie. Moim celem jest wspieranie osób pracujących w branży HoReCa, w której się specjalizuję. Moje szkolenia dedykuję zarówno osobom początkującym jak i doświadczonym w branży gastronomicznej. Prowadzę szkolenia dla Klientów z lokali typu fast casual, casual dinning, premium i top premium. Moimi Klientami są najlepsi w branży, między innymi: Hotele Puro, Restauracja Dzień i Noc, Hotel Bania Thermal & Ski Hotele SPA Dr Irena Eris, Accor Academie Poland and Baltic States, Orbis Hotel Group, Berlin Doner Kebap, Dwór Złotopolska Dolina I Mansion House, AIOLI Cantine Bar Cafe Deli, Oto Sushi, Folklor Kulinarny Radosław J. Fronc i Wspólnicy i wielu innych. Maciej Pasenik Nazywam się Maciek Pasenik i mam 21 lat. W gastronomii pracuję od 16 roku życia. Zaczynałem w osiedlowym bistro, a obecnie pracuję w restauracji na 200 miejsc gdzie z sukcesem stosuję techniki, narzędzia i umiejętności prezentowane w kursie on-line. Na co dzień pomagam nowo przyjętym osobom zdobywać kompetencje związane z profesjonalną obsługą Gości, sugestywną sprzedażą, radzeniem sobie z „trudnym Gościem” i wieloma innymi, umiejętnościami niezbędnymi do bycia wyjątkowym, wyprzedzającym potrzeby Gości kelnerem. Moje osiągnięcia z których jestem szczególnie dumny to zajęcie II miejsca w finale konkursu kelnerskiego X Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych i III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodych Baristów w 2018r.

Kontakt

Ul. Szptalna 8 lok.6
00-031 Warszawa
Rafał Pasenik
Małgorzata Pasenik
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (naszych oraz naszych zaufanych partnerów: Google, Facebook) i podobnych technologii w celu świadczenia usług, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych, analitycznych i reklamowych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Ok, rozumiem.